Adı Soyadı Okuduğu Lise Kazandığı Üniversites
SEMİH S. ST.BENOİT L. ACIBADEM FİZ.VE REH.
YASİR Y. FATİH. U. A.İ.L. ATLAS ÜNİV. TIP F.
SERHAN E. BİLİM KOLEJİ AYDIN ÜNİV. İNŞAAT %50 B.
ALİMERT Ş. NİŞANTAŞI A.L. BAHÇEŞEHİR ÜNİV. FİZYOTERAPİ
DOĞU A. AVRUPA KOLEJİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
BERNA Y. ST.JOSEPH LİSESİ BAHÇESEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
CANBERK O. GALATASARAY LİSESİ BAHCESHİR ÜNİVERSİTESİ BİLG. MUH.
ZEHRA Y. İKLİM KOLEJİ BEZMİ ALEM ÜNİV. TIP F.
ZEYNEP A. ALEV L. BİLGİ İNGİLİZ D.VE ED. BURSLU
MERT H. Ö.KOÇ LİSESİ BİLGİ ÜNİV. HUKUK
SELİN R. Ö.ULUS MUSEVİ L. BİLGİ UNİV. HUKUK
SAMET T. BİLİM KOLEJİ BİLGİ ÜNİV. HUKUK
CERİ Ç. Ö.ULUS MUSEVİ L. BİLGİ ÜNİV. İŞLETME (%25 BURSLU)
BERTAN F. ST. JOSEPH L. BİLGİ ÜNİV. İŞLETME (%50 BURSLU)
BERKE A. N.D.SİON L. BİLGİ ÜNİV. İŞLETME-EKONOMİ %50 B.
MEHMET P. ST BENOİT L. BİLGİ ÜNİV. İŞLETME(%50)
DENİZ K. ST.PULCHERIE LİSESİ BİLGİ ÜNİV.İLETİŞİM SİNEMA TV (İNGİLİZCE)
LİORA B. Ö.ULUS MUSEVİ LİSESİ BİLGİ ÜNİV.PSİKOLOJİ (İNG)
SENA D. ŞEHREMENİ A.L. BİLGİ ÜNİV.PSİKOLOJİ İNG. (%50 BURSLU)
SENA E. SİSLİ TERAKKİ LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
MÜGE S. İSTANBUL LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
YAHYA T. S.BENOİT LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İSLETME
SANDRA P. ST PULCHERİE LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
DAMLA A. ST BENOİT LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
RUTİ A. ST PULCHERİE LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (YARI BURSLU)
GOKHAN U. İSTANBUL LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI EKONOMİ(BURSLU)
DEFNE D. İSTANBUL LİSESİ BOĞAZİÇİ ÜNİV. İŞLETME
IRMAK E. İSTANBUL LİSESİ BOGAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
SERA M. ST PULCHERİE LİSESİ BOGAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ OKUL ON. OĞRT.
NUR B. İSTANBUL LİSESİ BOGAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ(ÖSS 46.)
IRMAK Ö. ROBERT KOLEJİ BOGAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
MERİÇ E. ALMAN LİSESİ BOGAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
EMRE Ö. ROBERT KOLEJİ CERRAHPAŞA TIP (İNG.)(OSS 362.si)
ABDURRAHMAN Y. ŞEHREMENİ A.L. FATİH ÜNİV. İŞLETME İNG. (%50 BURSLU)
CAN A. GALATASARAY LİSESİ GALASARAY ÜNİVERSİTESİ
TAYLAN C. N.D.SİON LİSESİ GALATASARAY UNİV HUKUK
KEREM Ç. SAKIP SABANCI A.L. GALATASARAY ÜNİV. İKTİSAT
EFE T. N.D.SİON LİSESİ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ
EREZ A. ST JOSEPH LİSESİ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ HUKUK
PELİN H. N.D.SİON LİSESİ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ HUKUK
SİNAN S. GALATASARAY LİSESİ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ HUKUK
BURAK D. GALATASARAY LİSESİ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ IKTISAT
ECE K. N.D.SİON LİSESİ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İLETİSİM
MELİKE K. CAGLOGLU A.LİSESİ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İLETİSİM
DANİELA B. ST PULCHERİE LİSESİ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
İPEK K. ULUS MUSEVİ LİSESİ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
BERİL R. Ö.ULUS MUSEVİ L. IŞIK UNİV.İNSAN VE TOPLUM B.(%100)
ALP I. AYAZAĞA IŞIK LİSESİ IŞIK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH.(%50 B.)
ALİ Y. KARTAL A. L. İST SEHİR ÜNİV. İŞLETME(%25 BURSLU)
EMİR A. GELENBEVİ A.L. İST.TİCARET ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜH.(%25 BURSLU)
GİZEM Ö. AYAZAĞA IŞIK LİSESİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
EREN Y. ST. JOSEPH İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUS. FİNANS(%25 B.)
MUH.FAZIL Ç. ŞEHREMENİ A. LİSESİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME SUNY
İREM A. N.D.SİON LİSESİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME SUNY
DUYGU B. ROBERT KOLEJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
EREM E. S.BENOİT LİSESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
MELİSA K. BEŞİKTAŞ A. LİSESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
MUSTAFA Y. S.SABANCI A.LİSESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNG. İKTİSAT
MERVE C. İSTANBUL LİSESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSLETME(İNG.)
GOKSU T. ATANUR OGUZ KOLEJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SBF
FİVOS İ. S.BENOİT LİSESİ İTÜ
SILA K. BEŞİKTAŞ A. LİSESİ İTÜ BİYOMÜHENDİSLİK
ZEYNEP S. MEF KOLEJİ İTÜ ÇEVRE MÜH.
CEFİ H. Ö.ULUS MUSEVİ L. İTÜ ÇEVRE MÜH. İNG.
CEM M. ST BENOİT LİSESİ İTÜ İŞLETME
GİZEM S. BESIKTAS A.AND.LİSESİ İTÜ KİMYA MÜH.
EMRE S. NİŞANTAŞI IŞIK L. İTÜ KONTROL MÜH. İNG.
AYDIN K. ST. JOSEPH İTÜ METALURJİ MÜH.
KAYNAK D. ST. JOSEPH İTÜ METALURJİ MÜH. (İNGİLİZCE)
MENDİ A. ST JOSEPH LİSESİ İTÜ MODA TASARIM
SİMGE U. AVUSTURYA LİSESİ İTÜ MODA TASARIM
AHMET B. FETİH KOLEJİ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM SİS. (%25 BURSLU)
RIZA D. HİSAR E.V. L. KOÇ ULUSLARARSI İLİŞKİLER İNG.
ELİCAN D. Ö.KOÇ LİSESİ KOÇ ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜH.(%25 BURSLU)
AKSEL G. Ö.KOÇ LİSESİ KOÇ ÜNİV. EKONOMİ
SİNAN H. Ö.ULUS MUSEVİ L. KOÇ ÜNİV. EKONOMİ (%25 BURSLU)
İGAL B. Ö.ULUS MUSEVİ L. KOÇ ÜNİV. EKONOMİ (%25 BURSLU)
İLKER K. NİŞANTAŞI IŞIK L. KOÇ ÜNİV. İŞLETME (%25 BURSLU)
EMİR B. Ö.ULUS MUSEVİ L. KOÇ ÜNİV. MAKİNE MÜH.
MURATCAN Ö. Ö.KOÇ LİSESİ KOÇ ÜNİV. MAKİNE MÜH.(%25 BURSLU)
GÖKSU T. N.D.SION.L KOÇ ÜNİV. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK MÜH %50 B.
IRMAK Ç. Ö.KOÇ LİSESİ KOÇ ÜNİV. PSİKOLOJİ
TALİA M. Ö.ULUS MUSEVİ L. KOÇ ÜNİV. PSIKOLOJİ
MİREL F. Ö.ULUS MUSEVİ LİSESİ KOÇ ÜNİV. PSİKOLOJİ İNG.
LİSYA K. Ö.ULUS MUSEVİ L. KOÇ ÜNİV. PSİKOLOJİ İNG.
LİANA B. Ö.ULUS MUSEVİ LİSESİ KOÇ ÜNİV. SOSYOLOJİ İNG.
LİANA S. ÜSKÜDAR AMERİKAN L. KOÇ ÜNİV. SOSYOLOJİ İNG.(TAM BURSLU)
DENİZ B. Ö.ULUS MUSEVİ L. KOÇ ÜNİV. ULUSLARASI İLS.VE SİYASET B. (%25)
SELİM M. Ö.ULUS MUSEVİ L. KOÇ ÜNİV. ULUSLARASI İLS.VE SİYASET B. (%25)
ASLIHAN A. SİSLİ TERAKKİ LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ
DAMLA T. N.D.SİON LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ
EMİR S. SİSLİ TERAKKİ LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ
LEVENT Ö. AVUSTURYA LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
ALPER V. BİLFEN KOLEJİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
LERİ YAMAN S. KOÇ LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNG.)
BERK T. ST. MİCHEL LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ İNG.
SİNAN Ş. N.D.SİON LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ İNGİLİZCE
BARAN Ü. GALATASARAY LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİİNG.(BURSLU)(ÖSS 45.)
ELİF A. BESIKTAS A.AND.LİSESİ KOC ÜNİVERSİTESİ ELEKT.ELEKTRONIK MUH.
UFUK A. AYAZAĞA IŞIK LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH. (İNG)
BÜKE Ş. ROBERT KOLEJİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK (İNG.)
BASAK C. İSTANBUL LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK(BURSLU)
ADNAN Y. KADIKOY A.LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜH. (İNGİLİZCE)
SEZİN A. İSTANBUL LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜH. İNG.
EREN M. ST.BENOİT LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜH. İNG.
CESY S. ÖZEL KOÇ LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
DAFNE B. Ö.ULUS MUSEVİ LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUS.İLİŞ.(İNG-%25 BURS.)
ALP B. ULUS MUSEVİ LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
VALYA H. EYUPOĞLU KOLEJİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLERD. BURSLU
ASLIHAN Ö. FENERBHCE LİSESİ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK
YEKTA G. KARTAL A. L. MARMARA ÜNİV. ÇEKO
İBRAHİM A. ÜSK.AMERİKAN LİSESİ MARMARA ÜNİV. ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜH.
TUNA B. GÖZTEPE ANADOLU L. MARMARA ÜNİV. İŞLETME ENFORMATİĞİ ALMANCA
DENİZ Ü. MEF KOLEJİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
SUZY A. Ö.ULUS MUSEVİ L. MİMAR SİNAN ÜNİV. SANAT TARİHİ
BİGET U. N.D.SİON L. ODTÜ FİZİK
RENGİN G. KOÇ LİSESİ ODTÜ MADEN MÜH.
MÜGE E. KABATAS ERKEK LİSESİ ODTÜ PSİKOLOJİ
CESİ T. Ö.ULUS MUSEVİ L. ÖZYEĞİN ÜNİV. GİRİŞİMCİLİK(%100)
KAAN M. ST.JOSEPH L. ÖZYEĞİN ÜNİV. İNŞAAT MÜH. %50
HEYMİ Y. Ö.ULUS MUSEVİ L. ÖZYEĞİN ÜNİV. MAKİNE MÜH.(%100)
UMAY T. İTALYAN L. ÖZYEĞİN ÜNİV. PSİKOLOJİ İNG.(%25)
İZER S. Ö.ULUS MUSEVİ L. ÖZYEĞİN ÜNİV. ULUSLARASI TİC.(%25)
DİLARA G. ALMAN LİSESİ ÖZYEGİN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (ONUR BURSLU)
ZEYNEP T. S.FATİH KOLEJİ S.ZAİM. ÜNİV. İÇ MİMARLIK %25 B.
ETHEL B. ROBERT KOLEJİ SABANCI EKON. VE YÖN. BİL.
BERİ P. ROBERT KOLEJİ SABANCI EKON. VE YÖN. BİL.(BASARI BURSLU)
SİDE T. ROBERT KOLEJİ SABANCI MÜH. PROG
İLKSU G. N.D.SİON LİSESİ SABANCI MÜH. PROG
LİNDA F. ÜSK.AMERİKAN LİSESİ SABANCI SANAT VE SOS.BİL.(BAŞARI BURSLU)
TALYA Ş. Ö.KOÇ L. SABANCI ÜNİV.
ROTEM İ. Ö.KOÇ L. SABANCI ÜNİV.
MELİSA B. Ö.ULUS MUSEVİ L. SABANCI ÜNİV. (%25)
EMİR A. Ö.KOÇ LİSESİ SABANCI ÜNİV. İŞLETME
BERK E. ST JOSEPH L. SABANCI ÜNİV. MÜH. P.
CEREN D. İSTANBUL LİSESİ SABANCI ÜNİV. MÜH. PROG. (%50 BURSLU)
SHAY N. ST. JOSEPH SABANCI ÜNİVERSİTESİ
SELİN K. ST.BENOİT LİSESİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ
SEDEF U. IRMAK KOLEJİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ
REYSİ L. ÖZEL KOÇ LİSESİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ (%50 BURSLU)
BATUHAN B. BAHÇESEHİR KOLEJİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜH. PROG.
İSMAİL D. BEYOĞLU A.İ.L. SEHİR ÜNİV. HUKUK (%50)
ENES Ş. BİLİM KOLEJİ TİCARET ÜNİV. İNG.İKTİSAT %50 B.
ELİF Y. S.FATİH KOLEJİ TİCARET ÜNİV. PSİKOLOJİ
BURAK S. BİLFEN KOLEJİ TİCARET ÜNİVERSİTESİ HUKUK
AYŞİN A. KAGITHANE A.LİSESİ ULUDAG ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
DENİZ E. N.D.SİON LİSESİ YEDİTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
MERT T. ST BENOİT LİSESİ YEDİTEPE İŞLETME (YARI BURSLU)
TOMRİS D. ST.PULCHERIE LİSESİ YEDİTEPE ÜNİV. ANTROPOLOJİ (%50 BURSLU)
OLİVİA B. ULUS MUSEVİ LİSESİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ
ŞEYMA S. ST. BENOİT LİSESİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK
BÜSRA K. BESIKTAS A.AND.LİSESİ YILDIZ T.ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MUH.
YAVUZ K. ÜSK. AMERİKAN LİSESİ YILDIZ TEK.ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH.
EGE P. NİŞANTAŞI A.L. YILDIZ TEKNİK ÜNİV. MAKİNE MÜH.
YUSUF D. BEYOĞLU İ.H.L. YILDIZ TEKNİK ÜNİV. MATEMATİK MÜH.
BEYZA Ç. ÇEMBERLİTAŞ LİSESİ YILDIZ TEKNİK ÜNİV. MİMARLIK
ANIL SENA A. FATİH LİSESİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜH.
EFE B. BESIKTAS A.AND.LİSESİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRIK MÜH.
DORUK Ç. ÜSK. AMERİKAN LİSESİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSLETME
BUĞRA Ş. BESIKTAS A.AND.LİSESİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜH.
ONUR ALİ Ş. BAHÇESEHİR KOLEJİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜH.